سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی لنجان گفت: گلزار شهدا نماد عزت و سربلندی کشور و کانون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان گفت: دفاع مقدس ثابت کرد در گام دوم انقلاب اسلامی می‌توان با اتکا به جوانان مؤمن و انقلابی مقابل دشمن از چالش‌ها و مشکلات به سلامت عبور کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی لنجان در جلسه ای با مسئولان بسیج ادارات شهرستان لنجان با بیان اینکه جوانان در قالب نیروهای بسیج حضوری چشم‌گیر در دفاع مقدس داشته‌اند تصریح کرد: دفاع مقدس ثابت کرد در گام دوم انقلاب اسلامی می‌توان با اتکا به جوانان مومن و انقلابی در مقابل دشمن از چالش‌ها و مشکلات به سلامت عبور کرد.

سیدمسعود داودی اظهار کرد: امیدواریم در سال ۹۹ بتوانیم در «جهش تولید آثار و محتوای فرهنگی دفاع مقدس» با گام‌های استوار در راه پیشبرد اهداف متعالی فرهنگ دفاع مقدس در حفظ، تولید و نشر ارزش‌های دفاع مقدس جهش بزرگی داشته باشیم. تا ضمن محقق شدن فرامین رهبر معظم انقلاب، شرمنده خانواده های معظم شهداء نباشیم.

فرمانده حوزه بسیج شهیدرجایی لنجان با تشریح فعالیت‌های بسیج ادارات شهرستان لنجان تصریح کرد: بسیج ادارات لنجان با ۳۵ پایگاه و بسیج صنایع اطراف در استان اصفهان به عنوان حوزه نمونه و برتر شناخته شده است.

سرگرد علیرضا فرهمند با اشاره به اولویت برنامه‌های بسیج در شهرستان لنجان تاکید کرد: رسالت اصلی بسیج ادارات خدمت‌رسانی به مردم و رسیدگی به امورات ارباب رجوع است و میزخدمت در ادارات از اولویت‌های برنامه بسیج ادارات شهرستان لنجان است.

وی با اشاره به روایت‌های دینی مبنی بر اهتمام ورزیدن به امور مردم تصریح کرد: در احادیث و روایات دینی ما «ایجاد و تقویت روحیه خدمت به دیگران» به عنوان یکی از اصول مهم تعلیم و تربیت دینی معرفی شده است. لذا توجه به نیازهای مردم و حل مشکلات ایشان بعنوان رحمت الهی هستند و تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات خالصانه و بدون منت از وظایف هر اداره و سازمانی است.

وی با اشاره به روحیه بسیجی ریاست و کارکنان واحد لنجان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی لنجان با مدیریت جهادی و بسیار توانمند جناب آقای دکتر داودی می‌تواند به عنوان الگویی در دستگاه‌های اجرایی و مدیریتی شهرستان باشد. از این رو اولین پایگاه بسیج لنجان را در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان برقرار خواهیم کرد.

سرهنگ شکرالله امینی نیز با بیان اینکه جوانان نقش تعیین کننده‌ای در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس داشتند اظهار کرد: جوانان انقلابی تحت لوای تدابیر رهبر عالیقدر و با بهره‌گیری از آموزه‌های دین مبین اسلام با ایثارگری و فداکاری پا به میدان گذاشتند تا سایه امنیت و آرامش از سر این کشور کم نشود.

جانشین حوزه بسیج ادارات لنجان با تاکید بر جوان‌گرایی و اعتماد به نیروهای جوان با ایده‌های نو و فکرهای جدید تصریح کرد: نقش بسیج در جهت حفظ نظام اسلامی و پاسداری از ارزش‌های اسلامی انقلاب بسیار تاثیر گذار است..

 وی با تاکید بر نقش و کارکردهای بسیج در ادارت اضافه کرد: باید توجه داشت که بسیج نیرویی برآمده از متن آرمان‌های انقلاب اسلامی و مهمترین بازوی اجرایی نظام اسلامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه‌های است.

 

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 طراحی و اجرا فرابرد شبکه