بهره‌مندی هنرجویان فنی وحرفه‌ای سمای لنجان ازتجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی

مدیر هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه غیردولتی سمای لنجان اظهار کرد: هنرجویان این هنرستان از تجهیزات و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی به‌روز مجموعه مجهز شهید سپهبد سردار سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان بهره‌مند می‌شوند.

مراسم گشایش هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه غیردولتی سما با حضور مسئولان شهرستان لنجان، دانش‌آموزان و خانواده‌ها در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی لنجان برگزار شد.

مدیر هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه غیردولتی سمای لنجان در این مراسم با تأکید بر مهارت‌آموزی جوانان و اشتغال آنان بیان کرد: دانش‌آموزان باید آموزش‌هایی ببینند که مهارت‌های آنان تقویت شود و برای مشاغل گوناگون در جامعه آمادگی پیدا کنند. به همین دلیل به مهارت‌های خاص کارآفرینی، کسب و کار، نوآوری و تغییر نگرش در مورد ساختارهای کاری نیازمندند.

غلامرضا هادی‌زاده با بیان اینکه ما برای آینده کشور به نیروی کار ماهر نیاز داریم، تصریح کرد: نقشه جامع علمی کشور و قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای و مهارتی بر این امر تأکید دارند که دانش‌آموزان به سمتی هدایت شوند تا بتوانند در رشته‌هایی تحصیل کنند که پاسخگوی نیازهای جامعه باشند.

وی با اشاره به تجهیزات و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی به‌روز در هنرستان سمای لنجان اظهار کرد: با توجه به مکان بسیار مناسب هنرستان و امکان استفاده از مجموعه بسیار مجهز کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های شهید سپهبد سردار سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی لنجان و با توجه به رشته‌های تحصیلی موجود در این هنرستان با عنوان‌های الکتروتکنیک (برق صنعتی)، مکانیک خودرو، ماشین ابزار و معماری داخلی، هنرجویان می‌توانند با فراگیری آموزش دوره‌های عمومی و مهارتی وارد شاخه‌ها و رشته‌های متناسب با نیاز جامعه شوند که مسلماً این روند برای هدایت تحصیلی نقطه بهینه است.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 طراحی و اجرا فرابرد شبکه